Portal wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.
x

Trening samochodowy

04.09.2020

Dla kogo

Oferta treningów samochodowych skierowana jest do entuzjastów motoryzacji z benzyną zamiast krwi, dysponujących pojazdami, które sami budowali, modyfikowali i tworzyli wkładając w to całe serce, a teraz w sposób odpowiedzialny, w bezpiecznych warunkach chcą je przetestować.
Trening odbywa się z wykorzystaniem specjalnie wytrasowanego, przygotowanego i sprawdzonego przy okazji festiwalu JAPFEST 2020 toru.

Wymagania wstępne dla uczestników szkolenia

  Do szkolenia może przystąpić osoba która:
  1. Posiada ukończone 18 lat.
  2. Legitymuje się prawem jazdy uprawniającym do kierowania pojazdem biorącym udział w szkoleniu (kat. B).
  3. Wypełniła i podpisała zgłoszenie uczestnictwa.
  4. Wniosła wymaganą opłatę.

Formalności, koszt, przebieg szkolenia

Szkolenie przeprowadzane jest w ustalonych godzinach i terminie.
  1. Rezerwacja miejsca jest możliwa tylko i wyłącznie po dopełnieniu formalności. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, o udziale w treningu decyduje kolejność zgłoszeń.
  2. Czas trwania treningu - 5 godz.
  3. W przypadku pojazdu wyposażonego w klatkę bezpieczeństwa uczestnik szkolenia zobowiązany jest do używania kasku posiadającego odpowiednią homologację.
  4. Koszt szkolenia wynosi 150 zł brutto (obejmuje dodatkowego kierowcę).
  5. Wjazd na ODTJ Tomaszowo oznacza akceptację regulaminu, który szczegółowo reguluje kwestie sposobu organizacji i przeprowadzenia szkolenia oraz odpowiedzialność i obowiązki jego uczestników.
  6. Każdy uczestnik ma obowiązek posiadania w samochodzie GAŚNICY (co najmniej 2 kg). Samochody bez gaśnicy nie będą dopuszczony do jazd.

WAŻNE !!!

Prosimy o zapoznanie się z aktualnymi zasadami organizowania i prowadzania szkoleń w okresie rygorów i ograniczeń związanych ze stanem epidemii koronawirusa SARS-CoV2.

Załączniki

Jak nas znaleźć?


Wyświetl większą mapę